shqiprim13@live.com
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 google e zez

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 48
Join date : 14/06/2009
Age : 22
Location : add ime u shqiprim13@kosovalle.de

MesazhTitulli: google e zez   Mon Jun 15, 2009 9:28 am

Nese qe googlen tuaj te beni te zeze per mos me hargju rryme me shum ne qofte se e perdorni kete ate here ajo do te hargjoje rryme me pak ..hyni ne kete link www.blackle.com dhe zgidhni kete gje shak se google e bardhe hargjon me shum.ndersa google e e zeze edhe hargjon rryme em pak edhe eshte me e pershtatshme per syrin e njeriut aj tani kaloni mir

edh ni send se harrova dikush mund te pys se (a muna me lan ne vent te bardhes qita te zezen)
pergjigjja po mundesh shko hapat me posht
1.TOOLS>INTERNET OPTIONS ne faqen kryesore dmth ne GENERAL ku shkruan ADRESS e shkruan www.blackle.com edhe shkon OK .....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rimi-hack2.albanianforum.net
 
google e zez
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Graboci forum :: Your first category :: Gjithqka kliko ketu-
Kërce tek: