shqiprim13@live.com
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 windows xp service pack 3

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 48
Join date : 14/06/2009
Age : 22
Location : add ime u shqiprim13@kosovalle.de

MesazhTitulli: windows xp service pack 3   Mon May 24, 2010 3:29 pm

windows xp sp3 eshte service me i riu i cili doli ne vitin 2009 dhe un po ju jap mundesi qe ta download-oni po duhet te pritni per ta downloadur

SHKARKOOO>>>>>

http://www.softpedia.com/progDownload/Windows-XP-SP3-Download-90001.html

nga 1:30 minuta


per ata qe e kan rrjetin e fort ket mund ta download me shpejt


merrne se ja vlen



ja si duket

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rimi-hack2.albanianforum.net
 
windows xp service pack 3
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Graboci forum :: Your first category :: Gjithqka kliko ketu-
Kërce tek: