shqiprim13@live.com
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Per Sms Funksionon 100%

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 48
Join date : 14/06/2009
Age : 22
Location : add ime u shqiprim13@kosovalle.de

MesazhTitulli: Per Sms Funksionon 100%   Wed May 05, 2010 1:13 pm

http://demo.msgsend.com/client/md/4.2.2/install/eSMS-4-2-2-Mobispine-SMS-EN.exedhe e shkarkon dhe regjistrohesh dhe me 1 regjistrim me 1 number te telefonit i keni 10 sms falas nese ju hargjohen veq e fshin dhe e instalon apet tung

Bay Bay Bay Bay Bay Bay Bay Bay Bay Bay!

By shqiprim

Funksion 100%
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rimi-hack2.albanianforum.net
 
Per Sms Funksionon 100%
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Graboci forum :: Your first category :: Gjithqka kliko ketu-
Kërce tek: