shqiprim13@live.com
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shpejto hard diskun

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 48
Join date : 14/06/2009
Age : 22
Location : add ime u shqiprim13@kosovalle.de

MesazhTitulli: Shpejto hard diskun   Mon Jun 15, 2009 3:05 pm

Si ta shpejtomi hard diskin

Si me shpejtu hard diskin (Punon 100%)

hin run - > sysedit.exe pastaj e shihni dritaren me emer ( c:/windows/system.ini

aty e shihni shifren [386enh]
nder kit shifer e krijoni ni rresht ri edhe e shkruni kto ( Irq14=4096 )

klikoni tona aty nalt File -> Save dilni krejt

restarto pc dhe e sheh dukshem q* punon ma mire pc dhe ma shpejt

e kam testu vet pom ban ma mir vetem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rimi-hack2.albanianforum.net
 
Shpejto hard diskun
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Graboci forum :: Your first category :: Gjithqka kliko ketu-
Kërce tek: