shqiprim13@live.com
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nese pc juaj ju ushton ndalet apo ngrihet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 48
Join date : 14/06/2009
Age : 22
Location : add ime u shqiprim13@kosovalle.de

MesazhTitulli: Nese pc juaj ju ushton ndalet apo ngrihet   Mon Jun 15, 2009 3:02 pm

Mesim Te Cilin Ndoshta Disa e Din Por Disa Nuk e Din Nes Kompjuteri Juaj Ushton Apo Ju Ndalet Si Asht Tu Punu Apo Ju Nxehet Ju Ngrihet duke Punuar Me Te E Keshtu Me Radhe Pra Ju Duhet Ta Qelni Shtepizen Tuaj Sepse Ne Shtepizen Tuaj Duhet Tja Pastroni Filtern Ose Dikush I Thot Truni i Kompjuterit Aj Patjeter Duhet Te Pastrohet Pra Une Ekam Qit Ne Foto Nga Pc Ime Si Duket Aj Edhe Ju Vepron Dhe Pastrone Edhe Dote Bindi Vetem Vellezer Se Dotju Punoj Shum Shum Mamir Sikur Me Pas Ble Dugaj Te Ri Ashtu Sepse Ajo Flutra Se Ndodhet Permi Truni Ajo e Ngre Pluhurin Edhe Ajo Mushet Ja Edhe Foto
http://i27.tinypic.com/24gvwhe.jpg

http://i25.tinypic.com/2yozk84.jpg

Pra Ju e Shini Edhe Ne Foto Si duhet Ajo e Bardha Nder Fluter Duhet Te Pastrohet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rimi-hack2.albanianforum.net
 
Nese pc juaj ju ushton ndalet apo ngrihet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Graboci forum :: Your first category :: Gjithqka kliko ketu-
Kërce tek: