shqiprim13@live.com
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 restarto pc dikujna

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 48
Join date : 14/06/2009
Age : 22
Location : add ime u shqiprim13@kosovalle.de

MesazhTitulli: restarto pc dikujna   Mon Jun 15, 2009 2:58 pm

Per ta ia ristartuar pc dikujna qoja ket ne msn dhe shihet rezultati
http://ha.ckers.org/imagecrash.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://rimi-hack2.albanianforum.net
 
restarto pc dikujna
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Graboci forum :: Your first category :: Gjithqka kliko ketu-
Kërce tek: